Проблеми всередині «Укрзалізниці» загрожують соціальним вибухом – нардеп Скічко

Працівники «Укрзалізниці» дали свою оцінку нефаховості, неефективності і жадібності керівництва «УЗ» та Міністерства транспорту

Проблеми всередині "Укрзалізниці" загрожують соціальним вибухом – нардеп Скічко

Укрзализныця, фото:Униан

Про це на своїй фейсбук-сторінці написав голова парламентського підкомітету з питань залізничного транспорту Олександр Скічко, коментуючи акцію протесту, розпочату працівниками «УЗ» під стінами Міністерства транспорту та інфраструктури України.

Ситуація в «Укрзалізниці» впритул наблизилася до критичної точки – вважаю, що саме так треба розглядати сьогоднішній…

Опубліковано Александром Скичком Вівторок, 4 серпня 2020 р.

4 серпня до будинку Мінтрансу прийшли кілька сотень працівників АТ «Укрзалізниця» з вимогами підвищити зарплати робітникам, інженерно-технічному персоналу та звільнити правління та наглядову раду компанії.

«Невирішення проблем компанії загрожує потужним соціальним вибухом з непередбачуваними політичними наслідками. І це буде на совісті правління, наглядової ради «УЗ», керівництва мінтрансу – усіх тих, хто виписує собі зарплати та премії по кількасот тисяч гривень на місяць, думаючи, що фаховим залізничникам вистачить і 12 тисяч на місяць», – вважає Олександр Скічко.

В разі невиконання вимог, протестувальники обіцяють влаштувати постійне пікетування Міністерства транспорту та інфраструктури.

Популярные статьи сейчас Во Львове скончался легендарный учитель с большим сердцем — студенты на него молились В Черновцах и на Ривненщине свирепствует вирус, зараза из Китая скосила десятки украинцев "Сегодня беременна, завтра нет" — искрометная Тина Кароль ответила на слухи о колечке на пальце Во Львове перепуганный малыш три дня провел на дереве — плакал и звал на помощь Показать еще

У липні Комітет з питань транспорту та інфраструктури Верховної ради оголосив недовіру правлінню «Укрзалізниці» та порушив питання про збір підписів за відставку міністра транспорту Владислава Криклія.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.