Оксана Забужко забрала у украинцев 17 минут жизни на важное: «Щоб ніяке ст*рво не посміло брехати»

Оксана Забужко остро вспомнила о переломном моменте

Оксана Забужко забрала у украинцев 17 минут жизни на важное: "Щоб ніяке ст*рво не посміло брехати"

Оксана Забужко

Украинская писательница и поэтесса Оксана Забужко вспомнила важный день в истории Украины и написала пост в честь тридцатой годовщины поднятия украинского флага в Киеве. Соответствующий пост она опубликовала в Facebook.

«30 років тому. Добре пам’ятаю, де я в мить підйому прапора стояла, і навіть (як то завжди врізається у важливі моменти життя) — в чому була вбрана. Господи, як же це було прекрасно!», — пишет писательница.

Забужко прикрепила видео с того дня и посоветовала тем, кто не видел – найти 17 минут и посмотреть на Киев 1990 года.

«Через 2,5 місяці почався «перший Майдан» — Революція на граніті, і 15 жовтня майже такі самі багатотисячні колони киян вийшли на загальноміський страйк на підтримку студентів — тільки то вже була не святкова юрба, а зла, рішуча й зосереджена, йшли «підприємствами», і це теж було по-своєму прекрасно, але іншою, грізною красою, про яку писав Єйтс («a terrible beauty was born»), — бачити ті вручну намальовані плакати: «Більшовик», «Ленінська кузня», «Арсенал»: останній спалах робітничого руху в Європі 20-го ст., відлуння польської Солідарности… (Ось тоді Кравчук і мусив прийняти рішення: ну його на фіґ, Москва далеко, а сила — ось вона, прямо під вікнами тече самоорганізованою людською рікою… )», — пишет она.

Оксана Забужко отметила, что знать об этом важно, чтобы никто не смог украсть нашу историю.

Популярные статьи сейчас В Киеве ушлая "сказочница" пыталась попасть в чужое авто – вагон отговорок и шоу для копов Ольга Сумская поделилась рецептом любимой закуски грузинской кухни: источник пользы и вкуса На Львовщине пьяный зять судьи влетел в машину молодоженов: "Только отгуляли свадьбу…" Украинцам выдадут на руки по 8000 гривен: кто и когда сможет получить выплату Показать еще

«Подивіться, обов’язково. Хоча б на те, щоб потім ніяке стерво не посміло брехати вам у живі очі, ніби незалежність нам хтось «подарував». Щоб нам, у черговий раз, не вкрали нашу історію», — говорит она.

30 років тому. Добре пам'ятаю, де я в мить підйому прапора стояла, і навіть (як то завжди врізається у важливі моменти…

Geplaatst door Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко) op Vrijdag 24 juli 2020

Обязательно подпишись на наш канал в Viber, чтобы не пропустить самое интересное 

Как сообщал Знай. ua, Оксана Забужко остро прошлась по «Луцкой области» Зеленского.

Также Знай. ua писал, что Киевский горсовет сменил цвет на один вечер – все ради родного флага.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.