Півтисячі перевірок за тиждень: Андрій Мальований показав результати роботи

Про це пише голова Державної екологічної інспекції України Андрій Мальований на своій сторінці у мережі Facebook. Наводимо слова автора без коментарів

Півтисячі перевірок за тиждень: Андрій Мальований показав результати роботи

Андрей Малеванный, фото: Facebook

З 24 по 30 липня Держекоінспекція провела 544 перевірки на 288 об’єктах, склала 427 протоколів про адміністративні правопорушення.

Сума накладених штрафних санкцій складає 148 тис 237 грн. До державного бюджету стягнуто 132 тис 561 грн. Відкрито 6 кримінальних проваджень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 11 млн 684 тис 955 грн.

Пред’явлено претензій на 11 млн 356 тис 748 грн. Стягнуто збитків в добровільному та примусовому порядку на суму 781 тис 132 грн.

Резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства цього тижні стосувалися водних ресурсів.

Популярные статьи сейчас В затопленное Прикарпатье "переехал" Гранд-Каньон из Аризоны, невероятная красота Настя Каменских в горячем монокини засветила не только секси-ножки: "Как у моей бабушки" "Какие наркотики", — нардеп Зеленского застукал жену с любовником и тут такое началось На закарпатское село обрушились тонны земли Показать еще

На Сумщині.

За забір підземних вод без спеціального дозволу на користування надрами пред’явлено претензію на суму 6 млн 755 тис 793 грн КП «Міськводоканал» Сумської міської ради. Матеріали готуються для передачі до правоохоронних органів.

На Хмельниччині.

За наднормативні скиди забруднюючих речовин зі зворотними водами до річки Случ пред’явлено претензію на суму 845 тис 396 Красилівському підприємству водопровідно-каналізаційного господарства. Матеріали скеровано до Нацполіції в Хмельницькій області.

Источник

Оставьте ответ

Ваш электронный адрес не будет опубликован.